LOGOWANIE ZALOGUJ
 

WYSZUKIWARKA OFERT

 
 
 
ULICA
NUMER OFERTY
CENA
OD
DO
POWIERZCHNIA
OD
DO
KRYTERIA ZAAWANSOWANE
 

DZIŚ W SYSTEMIE

Mieszkania
36
Domy
103
Działki
181
Lokale
29
Obiekty
24
Siedliska
0

Miodówko
oferta nr: ( 263/3570/ODS )

PARAMETRY PODSTAWOWE:

 

OPIS:

Niezwykle urokliwy, klimatyczny i oryginalny dom wolno stojący, położony nad Jeziorem Miodówko, w miejscowości Miodówko, ok 17 km od centrum Olsztyna.
Nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej pow. 1200 m kw ( każda z działek posiada pow. 600 mkw) oraz budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, parterowego z poddaszem użytkowym, o konstrukcji szkieletowej drewnianej, podpiwniczonego (podpiwniczenie murowane).
Budynek pokryty jest dachem wielopołaciowym, krytym dachówką ceramiczną. Główna bryła budynku wybudowana została w 2001 roku, natomiast w roku 2012 dom został rozbudowany i powiększony o tzw salon letni i część antresoli.
Dom wykończony jest w bardzo dobrym standardzie - stolarka drzwiowa i okienna jest drewniana, bardzo dobrej jakości, schody wewnętrzne ładnie wyprofilowane, drewniane. Dom jest stylowo urządzony, z dbałością o szczegóły, które nadają wnętrzom niezwykłego ciepła i przytulności.
Nieruchomość położona jest na terenie, który posiada pełne uzbrojenie techniczne (poza instalacją gazową) - budynek posiada przyłącza do sieci elektroenergetycznej NN, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej oraz do sieci telekomunikacyjnej.
Ogrzewanie budynku: za pomocą 2 kominków oraz grzejników akumulacyjnych typu Dimplex. Podgrzanie wody: za pomocą przepływowego podgrzewacza elektrycznego.

Pośrednik Grażyna Czaplicka, numer licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - 4798, biuro nieruchomości Orkana13.pl Nieruchomości Olsztyn.

W pozyskaniu kredytów hipotecznych na zakup wszelkich nieruchomości pomagają naszym klientom Niezależni Doradcy Kredytowi KMR - lokalna firma rodzinna z ponad 20-letnim doświadczeniem.
 

PARAMETRY DODATKOWE:

RynekSecondary
 
 
 

Osoba do kontaktu:

 

Pośrednik odpowiedzialny:

Numer licencji: 4798
 

Biuro nieruchomości:

Orkana13.pl Nieruchomości
tel. 89 5352596
email: biuro@orkana13.pl
www: http://www.orkana13.pl
Adres:
Orkana 13
10-012 Olsztyn

 
 
 

Lokalizacja:

 
« powrót do listy ofert
 
Opis i cena powyższej oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.